IT Manager of Tomorrow Awards 2020

Jest wielu Managerów IT, którzy wypracowują w swoich organizacjach wartościowe rzeczy – na różnych poziomach i w różnych obszarach działalności.

Wierzymy, że skuteczny Manager IT to osoba, która ma wpływ na swoja organizację i swoimi działaniami podnosi jej wartość biznesową. Manager jutra to osoba, która na IT patrzy holistycznie, dba o równowagę i rozwija swoje kompetencje w 3 najważniejszych obszarach:

  • efektywnego wykorzystania nowych technologii
  • stosowania wydajnych metod pracy,
  • przywództwa i kreowania kultury organizacyjnej.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu swoich osiągnięć (jednego do trzech – w zależności od skali), które mają wymierną wartość biznesową oraz wpłynęły na efektywność i wydajność organizacji. Należy je przedstawić w sposób, który wykaże zrównoważone działanie w 3 obszarach:

LEADERSHIP AND CULTURE

EMERGING TECHNOLOGIES

MANAGEMENT METHODS AND FRAMEWORKS

Dla kogo
jest konkurs

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zarządzających IT, bez względu na branżę. Od tych pełniących rolę CIO przez dyrektorów departamentów IT, kierowników zespołów aż po osoby, które nie mają przypisanych bezpośrednio zespołów, a jednak są liderami zmiany.

Udało Ci się przeprowadzić skuteczną transformację?
Podjęta przez Ciebie inicjatywa zakończyła się sukcesem?
Jakie były założenia?
Co spotkało się z oporem materii?
Co było największym zaskoczeniem?
Czego nauczyliście się o sobie w wyniku tych starań?

Opowiedz nam, jak wyglądał ten proces.

Dlaczego warto wziąć
udział w konkursie?

Inspiracja

Zwiększaj świadomość i inspiruj innych do podejmowania ciekawych wyzwań. Pokaż na swoim przykładzie co i jak można osiągnąć.

Uznanie

Zdobądź uznanie grona ekspertów i społeczności Let’s Manage IT. Ten konkurs to doskonała okazja do budowania wizerunku osobistego, promocję swojego zespołu i całej organizacji.

Kontakty

Dołącz do grona największych organizacji. Będzie to wyjątkowa okazja to nawiązania nowych relacji zawodowych i prywatnych.

Rozwój

Zrób kolejny krok, naucz się opowiadać historię swojego sukcesu. Skorzystaj z mentoringu jednego z naszych Jurorów i zdobądź nowe doświadczenie.

Dowiedz się więcej

Co zyskujesz,
dostając się do finału?

Zaproszenie

Bezpłatne zaproszenie na konferencję IT Manager of Tomorrow 2020 w Sopocie.

Mentoring

Osobisty mentoring jednego z naszych jurorów w trakcie przygotowań do finału.

Szkolenie

Profesjonalne szkolenie doskonalące umiejętności prowadzenia prezentacji w 5 minut.