IT Manager of Tomorrow Awards 2023

Czym jest konkurs
IT Manager of Tomorrow Awards

IT Manager of Tomorrow Awards to inicjatywa promująca najlepszych menadżerów IT w Polsce odpowiedzialnych za transformacje w swoich firmach.

Od 2018 roku niezależne Jury wybiera najlepszego lidera IT. Konkurs jest okazją do podzielenia się swoją historią i zainspirowania innych. Od lat wspiera rozwój kariery menadżerów IT.

IT Manager of Tomorrow Awards to nie tylko sam konkurs, a przynależność do najaktywniejszej społeczności menadżerów IT w Polsce – Let’s Manage IT

Dla kogo
jest konkurs?

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zarządzających IT, bez względu na branżę. Od tych pełniących rolę CIO przez dyrektorów departamentów IT, kierowników zespołów aż po osoby, które nie mają przypisanych bezpośrednio zespołów, a jednak są liderami zmiany.

Udało Ci się przeprowadzić skuteczną transformację?
Podjęta przez Ciebie inicjatywa zakończyła się sukcesem?
Jakie były założenia?
Co spotkało się z oporem materii?
Co było największym zaskoczeniem?
Czego nauczyliście się o sobie w wyniku tych starań?

Opowiedz nam, jak wyglądał ten proces.

Dlaczego warto wziąć
udział w konkursie?

Wsparcie rozwoju osobistego

Zdobądź uznanie grona ekspertów i społeczności Let’s Manage IT. Ten konkurs to doskonała okazja do budowania wizerunku osobistego, promocję swojego zespołu i całej organizacji.

Wsparcie mentorskie

Zrób kolejny krok, naucz się opowiadać historię swojego sukcesu. Skorzystaj z mentoringu jednego z naszych Jurorów i zdobądź nowe doświadczenie.

Nawiązanie cennych kontaktów

Dołącz do grona największych organizacji. Będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych relacji zawodowych i prywatnych.

Inspiracja

Bądź inspiracją dla innych i zainspiruj się projektami innych Managerów IT.

Dowiedz się więcej

Co zyskasz będąc finalistą konkursu?

Nowe relacje

Biorąc udział w konkursie, nawiążesz nowe, wartościowe relacje z uczestnikami konkursu oraz jury. Będąc w TOP10 będziesz miał okazję pokazać swój projekt przed kilkuset managerami IT.

Mentoring

Osobisty mentoring jednego z naszych jurorów w trakcie Twoich przygotowań do finału.

Szkolenie

Profesjonalne szkolenie z ekspertem, które pozwoli Ci na udoskonalenie umiejętności prezentacji i pomoże w przygotowaniu 5-minutowej prezentacji na Wielki Finał.